• Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

DİŞ HEKİMİ, DİŞ KLİNİĞİ veya DİŞ HASTANELERİ İÇİN

WEB SİTE TASARIMI

Profesyonellik alanlarımızdan biri: Diş Kliniklerine özel web sitesi tasarımı yapmak. Araç kiralama web sitesi demiyoruz, ilan verme sitesi değil, profesyonel olduğumuz alanlardan biridir; diş hekimi, klinik ve hastanelerine özel web sitesi yapmak. 

Açık konuşalım: ayıptır söylemesi, tek oda bir diş muayenehanesini >> iki katlı bir diş kliniğine dönüştürmüşlüğümüz vardır!

 

Nasıl mı? Şöyle:

Muayenehanenizin önünden geçerken sizi görüp gelmeye karar veren ya da tavsiye üzerine size tedavi olmaya gelen hastaların sayısı internetten sizi bulabilecek insan sayısının ON BİNDE BİRİ bile değildir.

İşte biz o internet müşterilerini size getirtiyoruz.

Yoksa siz hala "Bizim hastalarımız bizi internetten bulmazlar ki" mi sanıyorsunuz? 

O halde Google aramalarında son 15 yılda Türkiye'de diş kliniği teriminin aranma grafiğindeki yükselişe bir bakın:

Ya da diş implant;

Ya da diş teli;

Google veri tabanından alınan bu grafiklerde de görüldüğü gibi insanlarımız artık interneti sürekli artan şekilde daha verimli olarak kullanmaktadırlar.

Artık hastalar yaşadıkları bölgede bulunan diş kliniklerine, bu kliniklerin hizmetlerine ve iletişim bilgilerine internetten ulaşmakta, fiyat araştırmalarını dahi internetten yapmaktadırlar. Sokak sokak dolaşıp diş hekimi arayan, her bir diş hekimi muayenehanesine tek tek girip fiyat soran hasta sayısı her geçen gün azalmaktadır. Hiç internet kullanmayanlar bile bir yakınlarının yardımıyla tedavileri için internetten faydalanmış olmaktadırlar. 

Konumuz zaten, bir web siteniz OLMASI GEREKTİĞİ değil! 

Bu çağda, verdiğiniz hizmet için halâ bir web siteniz yoksa, mesela otomobil de kullanmayabilirsiniz. Otomobil yerine ata da binebiliriz :) O da gideceğimiz yere götürür. "Ben web sitesi istemiyorum illa ki ata bineceğim" derseniz de buraya tıklayabilirsiniz :)

Ama web sitesi sahibi olmanın öneminin farkındaysanız; bizim konumuz; web sitesinin ötesi!

İşte burada size, fark yaratan ve kendini ispatlamış hizmetimizden kısaca bahsedeceğiz.